Auto Pjes

Shitet nga: Auto Pjes 07 Mar 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Bejm rregullimin e te gjith veturave Gjipa Si Tyota Nissan Mitchubishi si dhe vetura Amerikane po ashtu bajm edhe porosin e pjesve nga jasht kemi edhe pjes per te gjitha veturat japane ju mirpresim AUTO SERVIS JAPAN Ne Magjistralen Prishtin Mitrovic Ne Fshatin Mazgit Nr 049 770 264 & 045 414 804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim