Auto Pjes PerBMW MERCEDES JAGUAR GOLF AUDI PASAT

Shitet nga: Naim Mitrovica 01 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Bejm Shitjen dhe Montimin e Pjesve te Veturave Bme nga Serija 120d 330 335 320 318 525 535 530 520 730 740 735 E tj Audi te gjitha llojet A 6 A5 A4 A3 A8 Q7 E tj Pasat te gjitha llojet b5 3c cc E tj Golf te gjitha llojet 4 5 plus 6 dhe 7 Mercedes Gjitha llojet C220 s320 e270 e320 ml 320 ml400 E tj Range Rover Jaugar x type Renault megan laguna Klio Opel astra vektra corsa signum e Shum Lloje tjera Kemi te Gjitha lloJet e Veturave te reja Per pjes
Bmw X5 X1 X3 X6 535d 530 520 E92 335 Benzin
Golf Pasat Audi Opell Fiat e tj
Viber kontakt +38649497954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim