Auto Pjes VISI

Shitet nga: Visar 04 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim pjes per vetura te ndryshme si dhe blejm vetura per pjes per ma shum info :044381758 : 044947989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim