Auto Pjese KembimI Mercedes Benz Tirane

Shitet nga: erjon 22 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi Pjese per mrecedes te reja dhe te perdorura per mercedes. Pjeset vijn nga gjermania jane shume te mira dhe me prove. Gjendemi ne tirane.
kryesisht kemi per modelet w211. W221. W220. W164. W219. W203. W204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim