Auto Pjese te Perdorura Origjinale

Shitet nga: AutoSmart 27 Dhj 05:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Ofrojm Pjese te Perdorura Origjinale per Vetura
Audi, BMW. Mercedes, VW, MINI, Shkoda, Opel etj
- Branika
- Hauba
- Dyer
- Fara, Shtopa
- Veznelina
- intercooler-a,
- D1S, D3S, Modulla per Fara
- Motora komplet dhe pjes motorike me porosi.
- ETJ
Gjendemi ne Tetove. Viber: 00389 76 256 000
www.autosmart.mk
https://www.facebook.com/AutoSmart-695775077189842/?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim