Auto gas beta bejm montimin e gasit ne vetura

Shitet nga: BETA Dje 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
auto gas bajm montimin e gasit ne vetura dhe ne gjeneratora dhe ne velushka dhe bajm montimin ne vetura te reja me dizne me grana te plastikes dhe plus ke mi plina te per dorur per gjitha llojet e veturave dhe i montojm garancjon1 vjet ne jemi me provoj dhe plus kush ka problem me plin i hekmi gjitha de fektet si do mos ne mercedesa kush ka nevoj ju mir presim AUTO GAS BETA FERIZAJ viber+37744459051
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim