Auto pjes Auto diagnoz Auto service per vetura J..

Shitet nga: nissan.service 17 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes per Mitsubishi Pajero 3,2 DiD - 2000
Shes CD + radio digitale origjinal per Toyota Avensis D -4D
Toyota Land Cruiser D-4D 3.0 ccm ,viti 2003 - 2006,
Toyota Prado D-4D 3.0 ccm ,viti 2002 - 2005,
Toyota Avensis D-4D 2.0 ccm ,viti 2001 - 2006,
Toyota Rav-4 D-4D 2.0 ccm ,viti 2002 - 2005,
Toyota Corolla D-4D 2.0 ccm ,viti 2002 - 2006,

Nissan Patrol D-4.2 6 cylinder
Nissan Sunny D-2.0
Nissan Primiera D-2.0
Nissan Almera =TINO D-2.0
NISSAN TERRANO 2.7

HONDA 2.2 i-CDTI

MAZDA 6 , 121, 323 , 626 ,DIESEL DHE BENZIN

ROVER 75

Te interersuarit mun te lajmrohen ne Tel: 044 / 049 131 031

viber: (+37744131031)

Apo te vizitoni faqen tone : http://nisanservice.weebly.com


PER TI KERKUAR PJESET TONA ME LEHT

NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : NISSAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim