Auto pjes dhe servis per kamjona,

Shitet nga: Gjafer 14 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
servisimi.
Kamjonve Bagerav rimorkiov kamjonetav
Montimin e sistemin e hidraolikes
Montimin e sistemit te ajrit
saldim ne rimorkio alomin dhe hekur.
Po ashtu shitjen e pjesve,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim