Auto pjes per fiat dukato kombi dhe skudo citroe..

Shitet nga: fiat 29 Tet 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
auto pjes per fiat dukato kombi nte reja dhe te vjetra per info lajmrohu ne tel


auto pjes peugeot renault citroen fiat dobllo 123456789 golf 123456 gjeta shlep toyota yaris fotografi kamion traktor banesa troje pllaca etj

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim