Auto pjes

Shitet nga: Bujar 25 Jan 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto servis-pjes BEHARI posedoim te gjitha pjeset per VW.Audi,Seat dhe Škoda Motorra Golf 6(1.6dhe2.0) Motorra Golf 7 (1.6 dhe 2.0) Turbina,zamajaca,Menjaqa automatik dhe manual pjes te trapit, Dizne te gjitha llojet.fara,shtopa.branika,dyer,kipeka,vollana etj etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim