BMW SERVIS PJESE 049/ 492 491

Shitet nga: DTM 22 Mar 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto Servis dhe Pjese per BMW ///DTM-PR 049/ 492 491

-Diagnostifikim Kompjuterik.
-Servisim dhe mirmbajtje.
-Pjese origjinale.

Tel: 049/492-491

E90, E60, F10, F30
320d, 330d, 520d. 530d, 535d
X3, X5, X6, M3, M5

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim