BRANIK i PASSATIT 2 fabrikisht

Shitet nga: mervani 08 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Branik per pasat 2 fabrikisht me holligenka dhe nuk osht i thyer kurkun me shin komplet .Kemi edhe pjese tjera rezerv per pasat G60 dhe tjere.Dhe pjes per pasat fara.limenamask.krilla etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim