BRENER QE PUNON ME VAJ TE DJEGUR(ULE TE ZEZ)

Shitet nga: Arber 18 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES BRENERIN QE PUNON ME ULE TE ZEZ (VAJ I DJEGUR ) SI VAJ MOTORRI, NDRRUSIT TE SHPJTESIVE VAJ HIDROULIKU DHE TE GJITHA VAJRAT E PERDORURA, BRENERI ESHTE PAK I PERDORUR PUNON PA ASNJE PROBLEM ESHTE I MONTUAR MUNDENI ME TESTU,. VIBER :+38649830555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim