Branik Golf 7

Shitet nga: Branik Golf 7 15 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet braniku i par per golf 7 posedon sezora parkingu dhe drita mjegulle
Tel 044219061
Viber 0038649219061
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim