Buli

Shitet nga: Buli 05 Tet 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Mates i ajrit per Gollf dhe jeta etj nga boshi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim