Centralla

Shitet nga: Arben 22 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shitet Centralla dhe aparati per xhama elektronik komplet me krejt paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim