DIAGNOZË

Shitet nga: Murat 28 Pri 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Bëjë diagnostifikimin e problemeve motorike të automjeteve: veturave, SUV, xhipave, kombi, kombi busëve, kamionetave, kamioneve si dhe busëve, pothuajse të të gjitha markave të botës, jam mobil dhe mundë të vije edhe në servisin tuaj apo në vendin e ngjarjes, me marrëveshje vijë edhe jashtë Prishtine. Pos problemeve motorike te shumica e automjeteve bëjmë edhe diagnostifikimin e modujve të tjerë që kontrollohen nga elektronika dhe sensorët si : ABS, ESP, AirBag Klime, Instrument tabele, Hidraulikën e timonit tek veturat, deri sa te kamionët dhe busët momentalisht mund të kontrollojmë problemet motorike, sistemin e frenimit, retarderët, ABCO-n, si dhe Jastakët. Te disa tipe aty këtu mund të kontrollojmë edhe modujt tjerë elektronikë si klimën, instrument tabelen etj. Çmimet varojnë sipas tipit të automjetit dhe problematikës së prishjes, nëse ka nevojë për programim shtesë apo Kodim të Dizneve të cilat edhe ato mund ti bëjmë për shum automjete. Përveq tjerash për të gjitha markat e automjeteve bëjmë fshirjen e gabimeve pas riparimit të modjve të ndryshëm ABS ESP AIRBAG Instrument Tabele IMMOBILIZER Hidraulikë TRANSMISION manual dhe Automatik ku këta moduj i kontrollon elektronika pëmes sensorëve. Për gjitë këto u ofrojmë cilësi dhe saktësi maksimale dri në nivelin e saktësisë të Serviseve dilerike por me një kosto shum më të lirë dhe cilësor duke u ofruar shënime të pjesëve të ndrrimit të cilat e besueshmeri dhe cilësi maksimale të prodhuesve të autorizuar për rodhuesin zëvendëson pa asnjë problem pjesën apo sensorët që duhet të ndërrohen. EDHE një RISI për Ato LLAMARINË Punuesit ofrojmë një shërbim të cilin rrallë ndonjë servis që e ofron, OFROJMË dimensionet e PIKAVE tërheqëse për automjetet e aksidentuara ku nuk ka mundësi ndrrimi e as matje të sakta për të riparuar a apo për ta sjellë automjetin në gjendjen para aksidentimit. Auto Llamarinë Punues ( Auto Llakerë) kurseni kohën tuaj dhe me një telefonatë, brenda ditës do të keni shënimet për automjetin e kërkuar duke filluar nga vitet e hershme të datimit të vetuarave të viteve 70-ta *( duke përfshirë edhe OLDTIMER-at ) e deri më 2010, e për disa tipe edhe deri në ditët e sotme ku prodhuesi nuk ka ndërruarr karoserinë por vetëm llamarinën e jashtme. Shiqoni në foto më poshtë dhe binduni a ja vlenë të humbasni një apo dy ditë për të gjetur automjetin e tipit të njejtë për të matur një apo dy dimensione edhe ate me gabim edhe deri në 2-3 cm në pjesën ku është motori normal jo që nuk dini të matni por pë..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim