DORZA PER DSG

Shitet nga: Bujar 05 Gsh 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Dorza per dsg automatik
Bon per kto vetura
Golf 5 golf 6 dhe golf 7
Passat,passat cc
Touran
Tiguan etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim