Distancra per vw dhe ford

Shitet nga: Mervani 18 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Distancera 2.2 mm trash per wv dhe ford audi dhe pjes tjera per wv. ky qmim vlen per allnaser e tjeeat sipas marrveshjes
044 317 594 viber.
QMIMI 30 PER COP TE DISTANCERIT 4X30=?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim