Dizne DELFI

Shitet nga: Culi 02 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Bejme riparimin e dizneve DELFI me ventil original te delfit si dhe kalibrimin dhe pastrimin.
Ky lloj ventili eshte i atestuar ne 100.000 ore pune , ne qofte se nuk ka problem pumpa e presionit te larte .
Renault scenic
Renault clio
Ford focus ,
Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim