Dizne per VW Audi Pasat Seat skoda

Shitet nga: Medi 27 Shk 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Diznet jan te prdorura shum pak dhe ka te reja
Audi 1.9 2.0 3.0 4.0 4.2
Vw gollf 6 1.6 2.0
Pasat 1.9 2.0
Gollf 5 1.9 2.0
Gollf 7 2.0 1.6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim