FARA SHTOPA PER GOLF 5

Shitet nga: SOKOL 28 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES FARA SHTOPA SHMIGAVCA PER GOLF 5
KEMI PER TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

NR 1 -SHTOP I MAJT PER GOLF 5 -40EURO-
NR-10- SHTOP GOLF 5 PLUS I DJATHTI CMIMI 30 EURO
NR-12-SHTOP GOLF 5 PLUS I MAJTI CMIMI 30 EURO
NR-22-FAR GOLF 5 PLUS BIXENON I DJATHTI 80 EURO


SHENO NE MERRJEP TE RUBRIKA CFARE KERKON NUMRIN E TEL 049195026 DO TE GJENI TE GJITHA ARTIKUJT TONE

NESE NUK GJINDET PJESA QE JUVE JU NEVOITET E PUBLIKUAR MUND TE NA KONTAKTONI NE TEL OSE VIBER 049698830 DHE NE DO TUA SJELLIM BRNDA DITES OSE BRENDA JAVE .

TE GJITHA PJESET JU SJELLIM DERI NE LOKALIN APO SHTEPINE TUAJ BRENDA 24 OREVE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim