Far per BMW5 per modelet te vitit 99-2002

Shitet nga: Leotrim Tmava 07 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Far me led dhe me xenon per BMW5 per modelin e vitit 99-2002 esht shit vetura dritat mkan mbet qmimi 80 euro per cop ,mund te kontaktoni edhe ne viber +377 44 417 076.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim