Fara per fiat ducato

Shitet nga: Ed 13 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Farat dhe smigovact e par 30 euro copa dhe pasqyret 20 euro copa dhe pollosovinat komplet 50 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim