Fara per ford fokus

Shitet nga: Ed 13 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Dy farat e par 20 euro copa .zenzori i ajrit 40 euro dhe maska tek kastefoni komplet 20 euro dhe pasqyret 15 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim