Fara per te gjitha veturat prej vitit 2005

Shitet nga: Zeq Lokaj 30 Jan 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes Fara dhe Shtopa prej vitit 2005 der 2014
Dhe pjes tjra qka tju novoitet
Bejm dhe me porosi, matriali eshte nga Zvicra
Auto-pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim