Fara per vetura

Shitet nga: ceti 02 Maj 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Fara per fiat stillo.punto.bravo.marea.palio.skudo.fiorino./g4 audi a3.a4.g3. Ford fiesta.mondeo.fokus.eskort.galaksi/ mercedes220c 1999.c klas 2004./ reno klio ./ alfa 166dhe 156/ ww pikap/opel astra .vektra opel kombo/ reno kango etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim