Farat e perparme për peugeot partners ,opell zaf..

Shitet nga: farat perparme 15 Jan 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes fara për peugeot pikap dhe opell zafira 4 copa 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim