Fari per mercedes

Shitet nga: fatmir 19 Maj 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet fari I mercedesit e clas tipit 211 fari eshte I djathti eshte origjinal fabrikisht dhe eshte shum I pastert si dhe nje pllak e shtopit te majt me drita e kompletune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim