Filtera

Shitet nga: Sabit 07 Jan 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Filtera te bagerit te ajrit te naftit dhe te vajit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim