Ftofsin dhe klimen per hunday edhe fara te n..

Shitet nga: ftofsa klima fara per hyundai 10 Sht 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
ftofsa klima fara e tjera per hyundai kombi kamijon dhe bus per ma shum tel -049-338-936-- ---
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim