Ftohsat e klimes te citroen c3 dhe peugeot 207

Shitet nga: Selatin 16 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes ftohsat e klimes te citroen c4 dhe peugeot 207/ 80 euro copa

tel: 044 136 506

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim