Golf 5

Shitet nga: visar 13 Nën 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes farat e para si dhe mbrapa dhe kastofon per golf 5 qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim