Goma 195.65.R15 TE DIMRIT

Shitet nga: xxxxxx 15 Pri 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes goma te dimrit per golf 4 limozin dhe karavan gomat te katertat te njejtav shara firma goodyear,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim