Gomat te dimrit

Shitet nga: Ruzhdi 24 Nën 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes Gomat e Dimrit me bandash dhe rot kapne Diminzionet 185x65x15 Qmimi Fix 160 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim