HOVERBOARD oferta 6.5 inch me Bluetooth dhe Ulse

Shitet nga: nard 22 Krr 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Hoverboard modeli i ri 6.5 inch
Me Bluetooth per muzika
Drita led para dhe mbi rrote
Qels me fik dhe me ndez nga distanca
Vetem 160 euro ne oferte
(Ngjyr te zez, te kuqe, te bardh, te kalter)


Ulsja per hoverboard kushton 35 euro

Hoverboard me ulse total 190 euro

(1 muaj garancion)

Transporti gratis ne krejt kosoven - pagesa pasi ta pranoni produktin

Per porosi tel
+377 45 204 208

Ose direkt
ADRESA: ALBI MALL kati zero hyrja lindje


Na gjeni ne:
facebook:
https://www.facebook.com/hoverboardrrota

Instagra:
https://www.instagram.com/hoverboard_rrota_albimall

snapchat:
hoverboardrrota______________________________________
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim