Hoverboard SMART BALANCE - supeqmime

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NIL 14 Jan 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

118 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Hoverboard - gjitha ngjyrat

6.5 inch me blututh led drita plus qant gratis 118 euro

6.5 inch Lamborghini me Bluetooth led drita dhe qels (me dizajnet me te reja 2017) - qmimi vetem 128 euro

Hummer modeli i ri - qmimi 200


Transporti ne krejt kosoven - pagesa pasi ta pranoni produktin

Per porosi tel
+377 45 204 208

Ose direkt
ADRESA: ALBI MALL - Prishtine (hyrja lindje kati zero)

per ti pare modelet dhe per tu informuar mbi qmimet
VIZITO FAQEN FACEBOOK:

Na gjeni ne:
facebook:
https://www.facebook.com/hoverboardrrota

Instagra:
https://www.instagram.com/hoverboard_rrota_albimall

snapchat:
hoverboardrrota


VIBER tel 045 204 208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim