Kabrio komplet per smart

Shitet nga: Ali Mercedesi 15 Dhj 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet komplet kabrio per smart 450


Munde te thirni ne ket numer 044164141 dhe 049164141


www.alimercedesi.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim