Karrika dhe tapacira per golf 3 me 4 dyr

Shitet nga: fehmi sefa 15 Pri 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
karrika per golf 3 me 4 dyr jan shum te mira me tapacira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim