Kerkoi ( blej ) motorr per fiat bravo 1.9 TD

Shitet nga: 044612220 13 Shk 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
blej motorr per fiat bravo 1.9 TD VITI 1998.
Motorri te jete ne veture dhe te punoj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim