Klimatronik pet audi a4

Shitet nga: audi a4 23 Maj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Klimatroniku per audi a4, 2001-2004.

Eshte ne gjendje te mire dhe funksionale

Nuk eshte e re, d.m.th. e perdorur dhe pak e ngjyrosur.

Funksionon shume mire

Nuk eshte me sistem te nxemjes ne karrika


Cmimi i fundit per cash.!


Audi a2 a3 a4 a6 a8 opel corsa meriva astra fiat punto peugeot 307 407 308 206 citroen hdi tdi cdti iphone loptop samsung bmw mercedes c3 c4 banese troje lokale klima invertar interier kuzhina qira shitet golf passat....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim