Klipa per kamion kateraks,dyaks dhe te vogel

Shitet nga: BAHTIAR ARIFI 27 Jan 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Klipat jan te ardhur nga zvicrra ne gjendje te mire per funksion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim