Kompjuter Motorri per Atego

Shitet nga: Misim 17 Pri 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   900 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes Kompjuterin e Motorit per Mercedes ATEGO .
Eshte ne gjendje te rregullt dhe e ka edhe qelesin e koduar.
Gjithashtu shes edhe Pumpa te naftes per Atego (Shtekpumpa). qmimi per kompjuter eshte 750.00 euro,ndersa per pumpa 150.00 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim