Kompresora te klimes per VW dhe AUDI

Shitet nga: Zenel 02 Pri 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kompresorat jane per Golf5, Audi A7 2011,POLO 2011, Caddy 2004-2010, POLO 2007-2010. etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim