Kompresori i amortizatoreve me ajer, Mercedes ML

Shitet nga: Mercedes ML 23 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kompresori i amortizatoreve me ajer, Mercedes ML, GL, AMG

Numri i prodhuesit (OEM):
A1643201204, A1643200204, A1643200504, A1643200004, A1643200304, A1643200904, 1643201204
ML Viti i prodhimit:
2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010

Kompresori eshte AMK, origjinal i Mercedesit dhe ne gjendje te mire pune.

Poashtu edhe kopmletin e riparimit te kompresorit WEBCO per vetem 30 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim