Llamella ,Korpadhe drug llageri për Peugeot 307 ..

Shitet nga: Muhameti 21 Mar 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Llamella ,Korpa dhe drug llageri për Peugeot 307 HDI 110 kf - 110 euro, komplet
kam kaluar me to më pak se 400 klm

Shes edhe 4 Dizne të Peugeot 307 HDI - 40 euro per copë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim