Mall i perdorur nga Gjermania

Shitet nga: Auto Pjes LAVDIMI 17 Jan 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per vetura te ndryshme si dhe vegla pune ,paisje shtepiake .Te gjitha te perdorura te importuara nga Gjermania

0038649 - 275 051
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim