Maska dhe Fari (drita) Per Opel Corsa C

Shitet nga: korsa 29 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Maska pa air bag , osht i hapur dmth e ka qel air bagun mundet me u riparu . Fari ana e djatht dmth ka pasagjeri ne gjendje te rregullt pune si dhe mbajtsat te gjitha ne rregull.
OPEL CORSA C
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim