Mercedes 250

Shitet nga: nehat 11 Tet 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

990 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes per arsyje se pronari gjindet jasht shtetit dhe nuk perdoret punon mir po regjistrim nuk ka qe nje koh te gjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim