Mercedes Benz dhe Smart Service

Shitet nga: Mercedes 18 Jan 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Bejm servisim e SMARTit dhe Mercedesit , Bejm shiten te vetures se Smartit dhe Mercedesit
Riparojm motorin e SMARTit dhe Mercedesi Posedojm te gjitha pjes rezerv per SMART dhe Mercedes

Rregullojm qelsat per Smart dhe Mercedes
Riparojm qelsa per Smart dhe Mercedes Po ashtu tek ne mundeni me kodu qelsin per Smart dhe Mercedes Riparojm kompjuterat sic jan AIRBAG,ECU etj per SMART dhe Mercedes
Riparimi i qelsit vetem me pulla sic jon me nga 1 pul dhe 3 pulla per SMART
Dekorime te Qelsave per SMART dhe Mercedes
Gjithashtu pjes rezerv si te reja dhe te perdorta per SMART dhe Mercedes dhe mund te beni porosi te pjesve

https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/?ref=page_internal

Gjindemi ne Prishtine Lagja Emshir afer stacionit te Autobusave
Munde te kontaktoni ne keta numra te telefonit: 044164141 dhe 049164141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim